Stichting Adoptiegraven Nederweert War Cemetery

 
 

Register

Lijst namen Britse begraafplaats in Nederweert

Klik op de achternaam om naar verdere gegevens te gaan


C. J. Aldridge

T. MC. Allister

M. P. Attwood

S. Anderson

E. G. Aitchison

H. Audley

H.E. Armstrong

R. J. Aubrey

J.J. A'HEARNE

L.F. Adams. Mm.

R.G. Alsop

W.A. Ashcroft

W. Birleson

T. J. Barnes

G. W. Bell

M. Bain

F. R. Barnard

J. Bullock

A. W. Baker

R. Browne

M. W. Bredin

H. Byers

M. Bernyk

D. H. Bennett

I. W. Buttler

H. W. Botterill

P. H. Butler

L.T. Bailey

W.E. Ball

A.W. Bensley

F.B.J. Blackhall

C.H. Bowden

W. K. A. Bellenger

J.E. Barfoot

D.L. Bendee

G.T. Blyth

L. Blades

L. Booth

W. Britfain

R. Barrie

H.F. Bates

E. Barker

A. Bell

G.L. Blyth

B. Brandon

F. Brace

R. Bond

R. Birrell

J.N. Bennison

H.W.W. Brown

A.W. Bedford

P.G.A. Borthwick

T.J.R. Boustred

W. J. Clark

H. Crabb

C. P. Claydon

R. Cooper

H. G. Crawford

L. B. Cameron

A. Chetham

E. B. Carleton

E. Crouch

J. S. Cocks

G. Clermoni

W. Carrington

J. Cox

J. Curtis

A.T. Clarke

W.J. Cheese

H.J. Clark

C.S. Collins

J. Coates

C. Colley

D.G. Campbell

D.A. Chatham

H. Clayton

C. Cunnington

H. Collins

C. Coates

C. E. Dack

L. B. Davies

G. T. Davis

E. W. Dadswell

J. C. Daze

R. D. Dominic

J. J. Duncham

F.R. Dalby

N.R. Duval

A.H. Davies

F. Dale

S.T. Devall

W. Mc Dougall

G.S. Dales

E. R. Evans

E.T. Eeles

G. Edwards

W.P. Ellis

F.M.W. Edie

G. Faulkner

J. Finlay

C. Fernie

L. Fraser

F. S. Farren

W. J. Foster

J.C. Franklin

G.A. Fauknall

A. Forrester

F. E. Gosling

P.N.R. Greenway

S. Goldblum

A. E. Gibbons

E. R. Gueran

H. Greenfield

F. Gibb

A. E. Gardiner

H. G. Gunner

J. Gove

F.H.J. Griffiths

J. H. Green

H. W. Greig

T. Gamsby

D. C. Graham

H. L. Garriock

H. S. Gartrell

W.J.C. Gibson

G. S. Green

W. Gove

G. M. Goldfinch

B. Grant

G.V.R. Goulden

G. Graveson

A.L. Greathed

J. A. Gibson

R.H. Gardner

J.T. Gowlett

J.M. Gates

W.J. Giles

F.V. Green. Ma.

J.F. Gilchrist

F.V. Galsworthy

A. G. Hone

H. C. Haywood

A. Hope

H. A. Hyde

R. A Herrod

T. R. Hall

A. B. Harkness

J. W. Hodkin

H.R.J. Hennessey

R. C. Hamili

L. W. Harvey

E. Hurrell

Henry Eric Harden

T. J. Hugo

A.G. Harris

L.J.E. Hadley

H.D. Hill

W.L. Hillier

R.S. Huitt

J. Hague

A.A.I. Holden

P.S. Humphries

M.D. Hardingham

W.H. Hancox

C. Hargreaves

C. Holmes

E.S.C. Hester

W. Hawkins

C.A. Holliman

W. Hudghton

J.W. Houlden

W.E. Hayes

S.T. Heaton

A. Hall

E.W. Hodge

F. Harris

G.W. Hudson

S. Hyams

A. Johnson

E. Jones

S. T. Jeffries

A. Jacobs

R.A.T. Jones

H. Jordens

L. Jobling

A.E. Jones

B. James

J. Johnson

N. Mac Kinnon

E. F. Kirby

V. Mc Kenzie

R. J. Kay

J. Kelly

G.S.D. King

T.H. Mc Kay

G. Langley

D. A. Langham

J. Lamarra

S. A. Lines

G. T. Llewellin

A. M. Leonard

C. L. Louisson

M.J.A. Leaphard

F. J Lynn

J. H. Laing

F. Lord

G.H. Lonsdale

W.S. Latto

G. Leach

F. Lawson

W. B. Moore

T. M. Moore

P. Moran

C. Marklew

A. Martin

C. E. Marchani

C. Mosley

J.C. Messent

T. Mc Manus

D. Martin

H.S. Morshead

D.S. May

H.W. Morris

W.J. Mortemore

W.S. Mitchell

J.S. Maunders

S.O. De B.S. "SAM" Macartney

C.F. Moxon

F. Marwood

F.J. Meeds

L.H. Mees

D.K. Mitchell

J. Mayfield

G. Novalltis

R. Norbury

R. L. Nutbrown

R. W. Newton

H. Mc Nuley

G. H. Newsum

M. Naiskin

T.J. Nutman

F.J. Naylor

P. Newman

A.J. Nudds

T.A. Mc Neff

E.G. Newton

J.W. Nash

P. O'Rourke

G.A. Oades

J. Ogg

C.C.F. Potter

G. Potts

W. S. Mc Pherson

C.F.F. Percy

L. A. Perkins

C. W. Parrich

R. S. Pyaff

G. J. Prior

J. Pickavance

W. Purvis

F.R. Perkins

W.J. Parker

J.L. Partoon

G.N. Patterson

B.A. Payne

T. Pritchard

J.J.T. Pratt

D. Plant

J. Quinn

D. Quon

P. J. Roberts

E. Rees

W. Richardson

R. Ridley

MC. K. Reeves

L. W. Ruggles

J. G. Russell

L. Redford

S. Read

W.I. Ritchens

E.J. Rowlands

A. Richardson

S. Radcliffe

R. Rankin

W. Roach

W. Senior

D. W. Sugg

L. S. Sigsworth

M. W. Sheppard

J. Slater

D.H.H. Smith

R. Steventon

W. Stewart

J. A. Sherry

K. Surman

A. Sutherland

T. SORENSON

Ramchandra Shellar

F. A. Schofield

R. L. SYMES

D. P. Sweet

J. S. Shaw

H.U. SYMIS

J. Simpson

K. B. Smith

C.H. Smith

A.N. Stone

A.S. Smith

G. Summers

R.R. Scott

R.T. Stewart

G. Stewart

R. Shaw

J.W. Smith

R. Silcock

A. Stankard

S. G. Thomas

R. C Toms

H. Thompson

S. F. Thiselton

E. G. Mcl. Thomson

J. R. Timmins

R.C. Thorne

C.W. Taylor

R.E. Tompkins

T.G. Tovey

D. Tiley

E.S. Thorn

G.H. Thompson

C. Tough

J. Tordoff

C. H. Vickery

G. E. Vernon

R. P. Whelan

L. J. Wood

C. E. M Wiggins

L. Waddington

K. Wagstaff

H. J. Winn

I. J. Walters

R. Wood

A. Wakefield

P. S. Winston

F. Wild

F. E. Wale

J.H.A. Walker

T.H. Walker

A. White

W.H. White

W.C.E. Wyeth

H. E. Wilkins

H.G. Wiles

F.G. White

J. Welford

E.W. Woodhead

J. Wassell

R.C. Whitehead

Meinhard Winster

N. J. Young

C. Young

D. B. Young

W. Yunsko




 
E-mailen
Bellen
Map
Info